Oferta dla firm

Szanowni Państwo,


biuro podróży Twoja Planeta
proponuje Państwu skorzystanie z naszych usług w zakresie sprzedaży wycieczek zagranicznych jako formy wyjazdów integracyjnych i motywacyjnych. Wyjazdy takie organizujemy dla określonej
firmy, grupy pracowników lub jej stałych klientów. Stanowią one nie tylko formę nagrody i motywacji dla pracowników, ale również pomagają osiągnąć cele zamierzone przez firmę np. zwiększenie efektywności i wydajności pracy.Pracownicy są podstawą firmy.

Zmotywowani, zadowoleni i zintegrowani pracownicy stanowią filar sukcesu przedsiębiorstwa- dlatego właśnie zarządzanie personelem jest jednym z najważniejszych elementów działań marketingowych. Wydatki na kadrę
należy traktować jako inwestycję, a nie koszt!Dlaczego warto zainwestować w zagraniczny wyjazd integracyjny dla pracowników?

- Jak wiadomo nic nie integruje ludzi tak jak wspólne, aktywne spędzanie czasu. Dłuższy pobyt w gronie współpracowników powoduje zacieśnianie więzi między nimi, budowanie nowych relacji oraz poprawę stosunków. Wszystko to ma potem pozytywny wpływ na atmosferę w czasie pracy.

- Zadowolony i usatysfakcjonowany pracownik jest bardziej kreatywny, mocniej utożsamia się z firmą, staje się lojalny wobec pracodawcy. Ludzie doceniają to, że się w nich inwestuje- czują się wtedy ważni i dowartościowani.

- Przyjemność i radość podróżowania można połączyć ze szkoleniem  pracowników jest to o wiele wygodniejsza i jednocześnie skuteczniejsza metoda przekazywania wiedzy personelowi.

- Wyjazd może być cennym doświadczeniem dla pracowników, odnoszącym się do ich potrzeb emocjonalnych i obszaru marzeń. Ta forma nagradzania i motywowania pracowników zapada w ich pamięci lepiej niż wynagrodzenie pieniężne, dzięki czemu efekty są widoczne przez dłuższy czas.

- Niewątpliwie jedną z największych zalet wyjazdu integracyjnego jest umożliwienie pracownikom odpoczynku od stresujących zajęć i oderwania się od szarej codzienności. Szczególnie relaksująca jest z pewnością podróż do pięknego egzotycznego kraju w gronie kolegów z pracy. Zapewnia ona przeżycia, których pracownicy często nie są w stanie sami sobie zapewnić.

- Jest to świetna możliwość dla szefa by poznać zespół, lepiej przyjrzeć się rzeczywistym charakterom pracowników i wyciągnąć z tego odpowiednie wnioski. Po wyjeździe można spojrzeć na różne aspekty osobowości pracowników z innej perspektywy i może się okazać, że należy udoskonalić system komunikacji, bądź przydzielić danym osobom zupełnie inne zadania, niż do tej pory.Podsumowując: wyjazdy firmowe są wręcz doskonałe do zwiększania motywacji pracowników. Dzięki temu, zarówno firma, jak i sam szef, może zyskać bardzo wiele. Przede wszystkim, od razu wzrasta efektywność pracy całego zespołu, dzięki lepszej integracji i komunikacji między ludźmi. Natomiast lepsza efektywność i skuteczność pracowników przekłada się na zwielokrotnienie zysków firmy i podniesienie prestiżu szefa!


Jak połączyć pracę z przyjemnością?

W większości hoteli jest możliwość korzystania z sal konferencyjnych- bez problemu można więc połączyć pracę z przyjemnością. Po całodziennych atrakcjach, a przed wieczorną zabawą zawsze można przeprowadzić szkolenie dla pracowników, omówić z nimi długofalowe plany firmy, zapoznać z nową strategią, bądź też urządzić ćwiczenia i gry integracyjne by umocnić więzi w zespole.


Twoja Planeta - Twoje podróże

Jesteśmy agentem, który w ramach swojej oferty integruje tylko najlepszych, renomowanych touroperatorów. Traktując każdego klienta indywidualnie i wykorzystując nasz profesjonalizm oraz znajomość rynku, dokładamy wszelkich starań by Państwa oczekiwania w stosunku do wyjazdu integracyjnego były w stu procentach spełnione. Wystarczy tylko przedstawić wszystkie wymagania
podczas spotkania z naszą specjalistką ds. wyjazdów firmowych, która następnie dobierze jak najlepsze oferty dla Państwa i pomoże dopełnić wszelkich formalności.


Brak pomysłu na wyjazd? Oto kilka propozycji.

Może Egipt? Piękna pogoda cały rok, luksusowe hotele w niskich cenach, możliwość zwiedzania miejsc związanych z bogactwem starożytnej kultury- Kair, Luksor czy piramidy to tylko niektóre zalety bardzo popularnego teraz Egiptu. Niezwykłe bogactwo atrakcji- od rajdów na quadach po pustyniach, po nurkowanie w głębinach morza i poznawanie życia na jednej z najpiękniejszych na świecie raf koralowych- to wszystko sprawia, że pobyt w kraju faraonów może stać się niezwykłym przeżyciem.

Czemu by nie zwiedzić stolic Europy?
Praga, Budapeszt, Paryż.. zwiedzanie, poznawanie zabytków, muzea, galerie sztuki, a w ramach  dobrej zabawy połączonej z utrwalaniem więzi pracowników zorganizowanie wieczoru integracyjnego; ponadto istnieje także możliwość autokarowej wycieczki objazdowej.

Czas można spędzać również aktywnie- Wycieczki po górskich szczytach, narty w Alpach, wycieczki rowerowe po tysiącach ścieżek rowerowych. Najlepsze kierunki. Włochy, Austria. A jeżeli preferujecie windsurfing to proponujemy Wyspy Kanaryjskie lub Rodos!

Co powiesz na oferty luksusowe? Pomyśl tylko - Sri Lanka, Malediwy, Karaiby? Spokój, cisza, pełny relaks, czyli idealne miejsce do połączenia intensywnej pracy oraz wyjątkowego wypoczynku.


Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nic prostszego. Wystarczy skontaktować się z naszą konsultantką i umówić na spotkanie w dogodnym dla Państwa miejscu oraz czasie. Dostosujemy się do wszelkich wymagań! Po takim spotkaniu zostaną przygotowane dla Państwa specjalne oferty, które najbardziej będą odpowiadały wszystkim oczekiwaniom.
Wcześniej należy jednak przemyśleć kilka aspektów, by udzielić nam jak najwięcej informacji:

Kiedy i na ile wyjechać? Możliwości jest wiele- wyjazd  na tydzień lub dwa w dowolnym terminie, długi weekend, weekendowa wycieczka objazdowa lub też wakacyjny wypad, który pozwoli wszystkim zaczerpnąć oddechu i nabrać nowych sił do pracy.

Kto będzie wyjeżdżał i w jaki sposób wycieczka będzie finansowana? Wycieczkę można zaproponować wszystkim pracownikom, osobom z jednego działu, nowym członkom ?załogi? lub też najlepszym pracownikom. Zawsze można  zaproponować, żeby pracownicy na taki wyjazd zabrali ze sobą bliskie osoby, np. rodzinę, partnera itd. Co ważne, wyjazd wcale nie musi być finansowany jedynie z kieszeni przedsiębiorcy! Można zaproponować pracownikom podział kosztów "pół na pół". Może być to najrozsądniejsze rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Biuro podróży Twoja Planeta to profesjonalna i fachowa obsługa począwszy od porady, gdzie jechać i co warto zobaczyć, aż po rezerwację wycieczki i gwarancję udanego pobytu.

Twoja Planeta - Twoje podróże

WWW.TWOJAPLANETA.COM


Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą specjalistką do spraw wyjazdów firmowych.

Justyna Piniaha
tel. 608 204 088
justyna.piniaha@twojaplaneta.com