Jak rezerwoać

Jak rezerwować.

 

1. Wybierz wycieczkę - za pomocą wyszukiwarki prosimy zaznaczyć i wpisać kryteria interesującego Państwa wyjazdu ( cel podróży, termin, rodzaj transportu itp. ). Po uzupełnieniu pól wyszukiwarki prosimy kliknąć "szukaj".

 

2. Państwa oczom pokaże się lista ofert spełniająca wcześniej podane kryteria. Na tym etapie będą Państwo mogli zapoznać się szczegółowymi opisami ofert oraz dokonać wyboru. Klikając zdjęcie będą mogli się Państwo zapoznać z opisem, natomiast  klikając cenę - przejdą Państwo do dalszego etapu rezerwacji.

 

3. Na tym etapie mogą Państwo dokonać wstępnej, niezobowiązującej do zakupu rezerwacji. Prosimy o wybranie interesującej Państwa oferty poprzez naciśnięcie dalej.
Wyświetli się przed Państwem informacja o dostępności wybranej oferty. Po akceptacji - prosimy o klikniecie "dalej".

4. Na ekranie wyświetli się formularz rezerwacyjny w którym poprosimy o podanie: danych osoby dokonującej rezerwacji, kontaktu oraz danych osób towarzyszących w wakacjach. Prosimy również o zaznaczenie akceptacji warunków uczestnictwa. ( bez tej akceptacji nie będą mogli przejść Państwo dalej). Po uzupełnieniu potrzebnych danych prosimy kliknąć – zgłoszenie.

 

5. Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostanie automatycznie przesłany do naszego konsultanta w naszym Centrum Rezerwacji, od tej chwili będą Państwo indywidualnie przez niego prowadzeni przy załatwieniu dalszych formalności. Mogą również skontaktować się Państwo z naszym Call Center pod numerem 22/8971100 w godzinach pracy, od 9.00 do 18.00 od poniedziałku do piątku - celem dokonania rezerwacji.

 

 

Potwierdzenie rezerwacji oraz dokonania opłaty
6. Po potwierdzeniu dostępności miejsc i ostatecznej kalkulacji ceny wybranej oferty przez naszego konsultanta prześlemy Państwu dokumenty rezerwacji. Należy je czytelnie podpisać, a następnie odesłać na adres e-mail rezerwacje@twojaplaneta.com . Po otrzymaniu podpisanej przez Państwa umowy poprosimy o dokonanie zapłaty na nasz rachunek bankowy:
Twoja Planeta Spółka z o.o. Volkswagen Bank Polska SA
90 2130 0004 2001 0543 3768 0001
Dokumenty podróży (vouchery hotelowe oraz bilety lotnicze) będą czekały na Państwa w punkcie odpraw na lotnisku.

 

 

7. Proszę pamiętać o konieczności potwierdzenia godzin oraz miejsca  zbiórki na 1-2 dni przed wyjazdem.

 

8. To już wakacje. Życzymy udanego urlopu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
   22/8971100
   22/8971101

Twoja Planeta - Twoje podróże